moksz Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség

Műkorcsolya-válogatott

Olimpiai keret (bővített) – Női

Krizsanovszki Lili

Krizsanovszki Lili

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Láng Júlia

Láng Júlia

Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Medgyesi Fruzsina

Medgyesi Fruzsina

Egyesület: SKSE
Edző: Vidrai Szabolcs

Schermann Regina

Schermann Regina

Egyesület: JKOR
Edző: Akopyan Gayane

Szigeti Bernadett

Szigeti Bernadett

Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Tóth Ivett

Tóth Ivett

Egyesület: VAS
Edző: Tokaji-Kulcsár Zsófia, Tóth Zoltán

Olimpiai keret (bővített) – Férfi

Csernoch András

Csernoch András

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Maszljanko Alexander

Maszljanko Alexander

Egyesület: JKOR
Edző: Akopyan Gayane

Olimpiai keret (bővített) – Páros

Chtchetinina Ioulia – Magyar Márk

Chtchetinina Ioulia – Magyar Márk

Egyesület: HKA
Edző: Savin Dmitri

Szeniorkeret – Női

Láng Júlia

Láng Júlia

Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Medgyesi Fruzsina

Medgyesi Fruzsina

Egyesület: SKSE
Edző: Vidrai Szabolcs

Tóth Ivett

Tóth Ivett

Egyesület: VAS
Edző: Tokaji-Kulcsár Zsófia, Tóth Zoltán

Szeniorkeret – Férfi

Maszljanko Alexander

Maszljanko Alexander

Egyesület: JKOR
Edző: Akopyan Gayane

Szeniorkeret – Páros

Chtchetinina Ioulia – Magyar Márk

Chtchetinina Ioulia – Magyar Márk

Egyesület: HKA
Edző: Savin Dmitri

Szeniorkeret-jelöltek – Női

Jakab Dária

Jakab Dária

Egyesület: JKOR
Edző: Akopyan Gayane

Schermann Regina

Schermann Regina

Egyesület: JKOR
Edző: Akopyan Gayane

Szigeti Bernadett

Szigeti Bernadett

Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Szeniorkeret-jelöltek – Férfi

Böröcz Máté

Böröcz Máté

Egyesület: JKOR
Edző: Akopyan Gayane

Csernoch András

Csernoch András

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Juniorkeret – Női

Krizsanovszki Lili

Krizsanovszki Lili

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Láng Júlia

Láng Júlia

Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Schermann Regina

Schermann Regina

Egyesület: JKOR
Edző: Akopyan Gayane

Szigeti Bernadett

Szigeti Bernadett

Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Juniorkeret – Férfi

Berei Mózes József

Berei Mózes József

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Juniorkeret-jelöltek – Női

Gál Zoé

Gál Zoé

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Szabó Cintia

Szabó Cintia

Egyesület: JKOR
Edző: Akopyan Gayane, Sepa Tünde

Juniorkeret-jelöltek – Férfi

Szoboszlai Tamás

Szoboszlai Tamás

Egyesület: HAV
Edző: Vidrai Szabolcs

Héraklész A keret – Női

Gál Zoé

Gál Zoé

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Krizsanovszki Lili

Krizsanovszki Lili

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Láng Júlia

Láng Júlia

Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Schermann Regina

Schermann Regina

Egyesület: JKOR
Edző: Akopyan Gayane

Szabó Cintia

Szabó Cintia

Egyesület: JKOR
Edző: Akopyan Gayane, Sepa Tünde

Szigeti Bernadett

Szigeti Bernadett

Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Zsirnov Dária

Zsirnov Dária

Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Héraklész A keret – Férfi

Berei Mózes József

Berei Mózes József

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Hortobágyi Dominik

Hortobágyi Dominik

Egyesület: MAC
Edző: Gabrieli Adrien

Héraklész B keret – Női

Csiszér Emese

Csiszér Emese

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Ekker Léna

Ekker Léna

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Major Martina

Major Martina

Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Papp Vivien

Papp Vivien

Egyesület: HKA
Edző: Sepa Tünde

Szentiványi Júlia

Szentiványi Júlia

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Vargha Flóra

Vargha Flóra

Egyesület: JKOR
Edző: Akopyan Gayane, Sepa Tünde

Virányi Laura Hanna

Virányi Laura Hanna

Egyesület: JKOR
Edző: Akopyan Gayane, Sepa Tünde

Zsembery Katinka

Zsembery Katinka

Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs
Li-ning Seat Törley Artificer
X