moksz
Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség

Műkorcsolya-válogatott

Olimpiai keret (bővített) – Női

Láng Júlia

Láng Júlia

Születési idő: 2003. 11. 06.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia, Rosnik András

Schermann Regina

Schermann Regina

Születési idő: 2004. 09. 23.
Egyesület: JKOR
Edző: Akopian Gaiane, Sepa Tünde

Szigeti Bernadett

Szigeti Bernadett

Születési idő: 2004. 01. 15.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia, Rosnik András

Tóth Ivett*

Tóth Ivett*

Születési idő: 1998. 12. 20.
Egyesület: HKA
Edző: Reitmayerova Ivana

Olimpiai keret – Férfi

Csernoch András

Csernoch András

Születési idő: 1998. 07. 29.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Olimpiai keret – Páros

Chtchetinina Ioulia – Magyar Márk

Chtchetinina Ioulia – Magyar Márk

Születési idő: 1995. 12. 24. - 1990. 04. 28.
Egyesület: HKA
Edző: Savin Dmitri, Klimov Fedor

Szeniorkeret – Női

Krizsanovszki Lili

Krizsanovszki Lili

Születési idő: 2005. 09. 20.
Egyesület: SKSE
Edző: Vidrai Szabolcs, Gór-Sebestyén Júlia

Láng Júlia

Láng Júlia

Születési idő: 2003. 11. 06.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia, Rosnik András

Schermann Regina

Schermann Regina

Születési idő: 2004. 09. 23.
Egyesület: JKOR
Edző: Akopian Gaiane, Sepa Tünde

Szigeti Bernadett

Szigeti Bernadett

Születési idő: 2004. 01. 15.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia, Rosnik András

Tóth Ivett*

Tóth Ivett*

Születési idő: 1998. 12. 20.
Egyesület: HKA
Edző: Reitmayerova Ivana

Szeniorkeret – Férfi

Böröcz Máté

Böröcz Máté

Születési idő: 1999. 05. 06.
Egyesület: JKOR
Edző: Akopian Gaiane, Sepa Tünde

Csernoch András

Csernoch András

Születési idő: 1998. 07. 29.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Szeniorkeret – Páros

Chtchetinina Ioulia – Magyar Márk

Chtchetinina Ioulia – Magyar Márk

Születési idő: 1995. 12. 24. - 1990. 04. 28.
Egyesület: HKA
Edző: Savin Dmitri, Klimov Fedor

Juniorkeret – Női

Ekker Léna

Ekker Léna

Születési idő: 2009. 01. 01.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Krizsanovszki Lili

Krizsanovszki Lili

Születési idő: 2005. 09. 20.
Egyesület: SKSE
Edző: Vidrai Szabolcs, Gór-Sebestyén Júlia

Láng Júlia

Láng Júlia

Születési idő: 2003. 11. 06.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia, Rosnik András

Schermann Regina

Schermann Regina

Születési idő: 2004. 09. 23.
Egyesület: JKOR
Edző: Akopian Gaiane, Sepa Tünde

Szigeti Bernadett

Szigeti Bernadett

Születési idő: 2004. 01. 15.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia, Rosnik András

Zsembery Katinka

Zsembery Katinka

Születési idő: 2007. 04. 21.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Zsirnov Dária

Zsirnov Dária

Születési idő: 2006. 02. 03.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia, Rosnik András

Juniorkeret – Férfi

Berei Mózes József

Berei Mózes József

Születési idő: 2004. 02. 24.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Vlasenko Aleksandr

Vlasenko Aleksandr

Születési idő: 2004. 07. 03.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Vlasenko Aleksei

Vlasenko Aleksei

Születési idő: 2007. 01. 31.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Juniorkeret-jelöltek – Női

Szabó Cintia

Szabó Cintia

Születési idő: 2005. 01. 20.
Egyesület: JKOR
Edző: Akopian Gaiane, Sepa Tünde

Héraklész A keret – Női

Belenikina Mariia

Belenikina Mariia

Születési idő: 2011. 11. 16.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Ekker Léna

Ekker Léna

Születési idő: 2009. 01. 01.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Fülöp Szilvia

Fülöp Szilvia

Születési idő: 2011. 04. 04.
Egyesület: JKOR
Edző: Akopian Gaiane, Sepa Tünde

Hartdégen Lili

Hartdégen Lili

Születési idő: 2009. 01. 22.
Egyesület: JMAD
Edző: Oros Hajnalka

Hiezl Emma

Hiezl Emma

Születési idő: 2011. 01. 11.
Egyesület: VAS
Edző: Tokaji-Kulcsár Zsófia, Hajek-Major Andrea

Incze Brigitta Éva

Incze Brigitta Éva

Születési idő: 2011. 03. 01.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Krizsanovszki Lili

Krizsanovszki Lili

Születési idő: 2005. 09. 20.
Egyesület: SKSE
Edző: Vidrai Szabolcs, Gór-Sebestyén Júlia

Major Martina

Major Martina

Születési idő: 2009. 05. 04.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Papp Vivien

Papp Vivien

Születési idő: 2008. 02. 20.
Egyesület: HKA
Edző: Turenko Angelina

Széplaki Zsófia

Széplaki Zsófia

Születési idő: 2010. 09. 17.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Virányi Laura

Virányi Laura

Születési idő: 2009. 05. 13.
Egyesület: JKOR
Edző: Akopian Gaiane, Sepa Tünde

Zsembery Katinka

Zsembery Katinka

Születési idő: 2007. 04. 21.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Zsirnov Dária

Zsirnov Dária

Születési idő: 2006. 02. 03.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia, Rosnik András

Héraklész A keret – Férfi

Vlasenko Aleksei

Vlasenko Aleksei

Születési idő: 2007. 01. 31.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Héraklész B keret – Női

Andrásik Kíra

Andrásik Kíra

Születési idő: 2011. 05. 18.
Egyesület: JORD
Edző: Galambos Rita, Gál Dániel

Bődi Flávia

Bődi Flávia

Születési idő: 2010. 07. 03.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia, Rosnik András

Lőrincz Hanna*

Lőrincz Hanna*

Születési idő: 2006. 03. 30.
Egyesület: MAC
Edző: Gabrieli Adrien

Pallagi Petra

Pallagi Petra

Születési idő: 2012. 05. 25.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Soós Liliána

Soós Liliána

Születési idő: 2009. 07. 06.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Viktória

Szentiványi Júlia

Szentiványi Júlia

Születési idő: 2010. 04. 17.
Egyesület: SKSE
Edző: Gór-Sebestyén Júlia, Vidrai Szabolcs

Szigeti Dorina

Szigeti Dorina

Születési idő: 2009. 07. 06.
Egyesület: JORD
Edző: Galambos Rita, Gál Dániel

Szolnoki Zsófia

Szolnoki Zsófia

Születési idő: 2010. 11. 27.
Egyesület: VAS
Edző: Tokaji-Kulcsár Zsófia, Tóth Zoltán, Hajek-Major Andrea

Sztana Fruzsina Zsófia

Sztana Fruzsina Zsófia

Születési idő: 2009. 01. 22.
Egyesület: JKOR
Edző: Akopian Gaiane, Sepa Tünde

Torbágyi Flóra

Torbágyi Flóra

Születési idő: 2011. 04. 25.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Vidrai-Soltész Zoé

Vidrai-Soltész Zoé

Születési idő: 2012. 09. 15.
Egyesület: JKOR
Edző: Akopian Gaiane, Sepa Tünde

Zhang Boglárka

Zhang Boglárka

Születési idő: 2009. 12. 29.
Egyesület: PSE
Edző: Pavuk Patrícia

Héraklész B keret – Férfi

Hortobágyi Dominik*

Hortobágyi Dominik*

Születési idő: 2005. 07. 25.
Egyesület: MAC
Edző: Gabrieli Adrien
Li-ning Seat
X