moksz
Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség

Magyar Kupa – fiú

Férfi Junior ACsizmadia KupaMikulás KupaJász KupaTisza Kupa
hKlubNév15005001000150050010001500500100015005001000Pont
1KSISipos Dominik Tamás0000000
2KSIOlti Gábor Miklós0000


Férfi Junior BCsizmadia KupaMikulás KupaJász KupaTisza Kupa
hKlubNév15005001000150050010001500500100015005001000Pont
1KSIHemző Botond10080100325036100100100698
2TKKSEGárdián Lajos Zsombor70100602870607080100638
3TDKEStangli Tamás606070505060350
4SZKEVágfalvi Máté807080402832330
5FTCKeszthelyi Dávid60100100260
6JSEArnóczki Ádám242440606050258
7TKKSEHallósy Dominik1006070230
8FTCMazány Bendegúz807070220
9FTCDerdák Ákos508080210
10FTCDuna Máté703250152
11DSISzabó Levente444444132
12FTCPintér Kristóf364044120
13TKKSEJancsó Zalán8036116
14FTCGyalog Bence444488
15DSISzabó Levente20202868


Fiú Junior CCsizmadia KupaMikulás KupaJász KupaTisza Kupa
hKlubNév15005001000150050010001500500100015005001000Pont
1DSINagy János706060448036508050530
2FTCHegedűs Soma607080100100100510
3FTCYu Kevin100100100703280482
4FTCBalázs Benedek80807060706044464
5DVTKIván Péter444044202828603640340
6FTCGolda Vilmos505040364460280
7KSIKun Bence Benedek8010070250
8KSIPistai Botond36707070246
9SZKEÁrendás Mihály10036100236
10FTCPüspök Mátyás805080210
11TKKSENémeth Sándor Domonkos404450242424206
12FTCErdős Máté506050160
13DVTKHavasi Dominik Olivér40404428152
14JSEMolnár Donát406044144
15FTCTóth Tamás Olivér325040122
16JSEGyörgy Benedek324036108
17KSIOlti Miksa284432104


Fiú Junior DCsizmadia KupaMikulás KupaJász KupaTisza Kupa
hKlubNév1000500777100050077710005007771000500777Pont
1JSEGonda Gergő446060706080807060584
2FTCNémeth Marcell510801007070706080545
3FTCTakács Attila Botond80501650636100100100538
4TDKEMoravcsik Márk10080706010060470
5KSIKiss-Gebora Bence32701008080100462
6KSICorvin-Szabó Máté144450445050508070452
7DVTKUdvari Hunor702044404444605050422
8FTCVarga Miron603640324040444444380
9JSEKármán-Nagy Domonkos362832281620362036252
10FTCSzerletics-Reisz Zalán28242424228243632222
11SZKEFaragó-Szuhay Tamás24142023616164018186
12FTCLeng Ming Jun40322853232169
13FTCSzemen Dániel121814181812281820158
14DSINagy Csaba181014181812281820156
15JSEBoros Bence504036126
16DVTKRepka Nándor12124402428120
17JSEGyörgy Nimród322840100
18DVTKDrótos Zsombor1668148182121094
19KSIBocskai Ábel20241014101290
20FTCSpielberger Áron1016121028884
21DSIOrtutay Viktor20121825663
22JSEGonda Olivér84318141663
23FTCPüspök Márton3612461
24TDKESchmidtmayer András655321106846
25DVTKPakozdi Vince Teodor8810410545
26JSEFöldi Krisztián12161442
27TDKETóth Zoltán63288633


Fiú Junior ECsizmadia KupaMikulás KupaJász KupaTisza Kupa
hKlubNév777333500777333500777333500777333500Pont
1TKKSEFazekas Márton8010010080100100100100100860
2KSIBalázs-Pavlokin Barnabás6080701007070804080650
3FTCGolda Miklós1006080705080608040620
4FTCOrmos Barnabás447060608060707070584
5FTCMazány Boromir503240506036446050422
6TDKEIgar József Péter7040364040445050370


Fiú Junior FCsizmadia KupaMikulás KupaJász KupaTisza Kupa
hKlubNév500222333500222333500222333500222333Pont


SEAT MET NEKA Sportoló Nemzet
MOB ISU HM Sportért Felelős Államtitkárság
X